O nás

|  NAŠA SPOLOČNOSŤ  |  PREČO SI VYBRAŤ NÁS?  |  AKÚ MECHANIZÁCIU POUŽÍVAME?  |

Zdieľajte nás

sledujte náš
Siaty trávnik - zakladanie trávnikov

Sme spoločnosť zameraná na finálnu úpravu pozemkov, inštalovanie automatických závlahových systémov a zakladanie nových trávnikov – siatych aj kobercových. S trávnikmi a závlahou máme dlhoročné skúsenosti, počas sezóny urobíme viac ako 100 nových trávnikov a desiatky automatických závlah. Našou prioritou je spokojnosť zákazníkov, ktorí aj po rokoch budú mať pekný a kvalitný trávnik.

PREČO SI VYBRAŤ NÁS?

Závlaha

závlaha a trávnik v jednom

Na mieru vám vypracujeme projekt závlahy, dodáme materiál a inštalujeme závlahu, ktorú je možné využívať aj na zavlažovanie úžitkovej a okrasnej záhrady. Už počas týchto prác zároveň pripravujeme plochu na založenie trávnika. Ušetríte tak čas aj peniaze.

novy travnik

nový trávnik za 1 deň

Naše partie chlapov sú zohraté, pracujeme rýchlo a požívame profesionálnu techniku, preto dokážeme upraviť pozemok a založiť siaty trávnik už za 1 deň (plochu do 500 m2). Na inštalovanie automatickej závlahy potrebujeme v priemere 2 dni.

dlhoročné skúsenosti

Založili sme už stovky nových trávnikov a a mnoho závlah, máme teda roky skúseností. Pracujeme rýchlo, efektívne a poradíme si s akýmkoľvek terénom. Preto sa môžete spoľahnúť na 100 percentný výsledok.

Spätná fréza

profesionálne vybavenie

Používame kvalitné, profesionálne spätné frézy FERRARI a BCS ako aj špeciálne zrovnávacie hrable, či originálne sejačky a príslušenstvo. Pri závlahe používame profesionálne drážkovače a najkvalitnejšie značky závlahy - Rain Bird a HUNTER. Preto môžete počítať s bezproblémovou prácou.

Akú mechanizáciu používame?

Používame profesionálne spätné frézy a malotraktory renomovanej talianskej značky FERRARI a BCS. Spätnú frézu nájdete aj pod názvom pôdna fréza alebo trávnikový zakladač. Na zakladanie trávnikov a úpravu terénu sa používajú aj iné zariadenia, napríklad rotavátor, pluhy či brány. 

Avšak tieto zariadenia nedokážu spracovať terén tak kvalitne ako spätná fréza. Spätná fréza je stroj, ktorý je určený presne na túto činnosť – celoplošne sfrézuje terén, rozpracuje, prevzdušní a zrovná zeminu v hĺbke 10 až 15 cm, odstráni kamene a iné nežiadúce predmety z pôdy, a tým pripraví ideálne podložie pre založenie nového trávnika.

Trávnikový zakladač