Zdieľajte nás

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin

sledujte náš

1.Úprava pozemkov a zakladanie nových siatych trávnikov Kompletný balík pre siaty trávnik

Táto služba zahŕňa celý proces založenia siateho trávnika. Avšak je potrebné mať pripravený terén aspoň do tej miery, aby na ňom neboli veľké kopy hliny alebo naopak, jamy (cca 5 až 10 cm). Od tohto momentu všetko ostatné zabezpečíme my – spätnou frézou rozdrvíme a nakypríme pôdu, vytriedime väčšie aj menšie kamene, zrovnáme a vymodelujeme terén, zapracujeme hnojivo (v prípade záujmu aj piesok, zeolit alebo trávny substrát na skvalitnenie zeminy), vysejeme trávu a terén finálne povalcujeme. Trávne semeno a hnojivo môžeme zabezpečiť my, ceny nájdete v cenníku. Používame trávne semeno najvyššej kvality značky Barenbrug.

Náš tip: Na skvalitnenie zeminy je vhodné zapracovať trávny substrát, ktorý obsahuje všetky potrebné látky na zdravý rast trávnika. V trávnom substráte trávnik vyrastie rýchlejšie, hustejšie a do budúcnosti bude mať kvalitnejší základ.

2.Úprava terénu pod kobercový trávnik, dodávka trávnika a profesionálna pokládkaKompletný balík pre kobercový trávnik

Táto služba zahŕňa kompletný proces prípravy terénu pod kobercový trávnik až po samotnú pokládku trávnika. Spätnou frézou rozdrvíme a nakypríme pôdu, vytriedime väčšie aj menšie kamene, zrovnáme a vymodelujeme terén, v prípade záujmu položíme sieť proti krtom a na požiadanie zapracujeme aj trávny substrát a terén finálne povalcujeme. Týmto je terén dokonale pripravený a vyrovnaný na položenie kobercového trávnika. Súčasťou balíka je dodávka kobercového trávnika športového typu, ktorý je ideálny k rodinným domom, je odolný voči každodennému bežnému zaťaženiu a je pomerne nenáročný na údržbu.

Náš tip: Na skvalitnenie zeminy je vhodné zapracovať trávny substrát, ktorý obsahuje všetky potrebné látky na zdravý rast trávnika. Kobercové trávniky sú pestované v ideálnych podmienkach, preto je veľmi dôležité použiť trávny substrát, aby sa trávnik kvalitne zakorenil do pôvodného terénu a do budúcnosti bude mať dobrý základ.

3.Hrubá príprava terénu - sfrézovanieZákladný balík

Táto služba zahŕňa sfrézovanie terénu spätnou frézou, čím sa prekyprí pôda, čiastočne sa odstránia kamene. Následne si sami spracujete terén, vyhrabete si zvyšné kamene a iné nečistoty z pôdy, vymodelujete si povrch terénu a môžete si vysiať trávu alebo položiť kobercový trávnik.

4.EXTRA služby

Príprava podložia a pokládka siete proti krtom   •   Zapracovanie trávneho substrátu   •   Zapracovanie piesku   •   Zapracovanie zeolitu   •   Osadenie plastových obrubníkov  

Kde pôsobíme?

Naše služby ponúkame na celom Slovensku. Dopravné náklady neúčtujeme v rámci Žiliny a okolia, mimo Žiliny vám dopravu naceníme individuálne. 

Kto využíva naše služby?

  • majitelia novostavieb, ktorí potrebujú upraviť a zrovnať pozemok okolo domu
  • majitelia rodinných domov, ktorí chcú mať rýchlo a kvalitne pripravený pozemok na založenie siateho trávnika
  • majitelia rodinných domov, ktorí sa rozhodli pre kobercový trávnik a potrebujú perfektne zrovnať a pripraviť terén pred pokládkou trávnika
  • stavbári ako subdodávku pre úpravu okolia novostavieb a domov
  • záhradnícke firmy ako subdodávku pri tvorbe záhrad
  • dodávatelia v oblasti priemyselných, rekreačných a iných objektov ako subdodávku pri úprave vonkajších plôch